V Blahobytech rosteme každým dnem

Tvoř s námi budoucnost správy nemovitostí

Staň se součástí sehraného týmu s odhodláním dokázat něco výjimečného. Podílej se na směřování firmy, získej cenné zkušenosti, poznej skvělé lidi a nebo začni objevovat svůj potenciál v týmu, kde na tvém slovu skutečně záleží. 

Tým Blahobytů

Porosteš s námi a my s tebou

Nevidíme překážky, ale výzvy, a tak neustále hledáme cesty, jak plnit naše cíle. Tvoříme promyšlené procesy a zakládáme si na automatizaci. Členové našeho týmu přichází s vlastními nápady a dostávají zdroje a podporu k jejich realizaci. 

Neobsazujeme jen pracovní místa

Hledáme ty nejlepší talenty a pro každého člena týmu vytváříme přívětivé prostředí k rozvoji. Výkonnost se u nás neměří počtem hodin strávených v kanceláři. Místo toho sledujeme skutečně měřitelné výsledky práce. Najdeme takové nastavení tvé pozice, aby ti umožňovalo jich dosahovat. 

Prací to u nás nekončí

Nemáme pevnou pracovní dobu a nevadí nám práce z domova. Prací to však u nás nekončí, za tvrdou práci se rádi odměňujeme, a to jak pivkem po práci, tak sportovními výkony. Kancelář máme na Dlouhé třídě a smí k nám také pejsci.

Otevřené pozice

Přidej se k nám

Chceš se stát součástí našeho týmu? Rádi tě poznáme blíže a najdeme pozici, která ti sedne nejvíce. Tak neváhej, pošli nám pár slov o sobě a přilož k nim i svoje CVčko. Těšíme se na viděnou!