V Blahobytech rosteme každým dnem

Pojď růst společně s námi

Staň se součástí mladého týmu, který inovuje trh správy nemovitostí a realitních investic. Získej cenné zkušenosti, poznej skvělé lidi a nastartuj svoji kariéru ve startupu, ve kterém na tvých rozhodnutích skutečně záleží.

Tým Blahobytů

Konečně se naučíš něco užitečného

Náš společný úspěch stavíme na sehraném týmu ambiciózních lidí, kteří se nebojí výzev. Hledáme ty nejlepší talenty, pečlivě se jim věnujeme a pro každého člena týmu vytváříme přívětivé prostředí k rozvoji. Kariérní růst členů našeho týmu je pro nás tou největší odměnou.

Pozici přizpůsobíme tvým potřebám

Výkonnost se u nás neměří počtem hodin strávených v kanceláři. Místo toho sledujeme skutečně měřitelné výsledky práce. Najdeme takové nastavení tvé pozice, aby ti umožňovalo jich dosahovat. Nevadí nám práce z domova a nemáme pevnou pracovní dobu. Nejčastěji se přesto vídáme v naší kanceláři a to nejen na týmových grilovačkách.

Tvoje slovo bude mít váhu

Ať jde o koordinaci denního provozu, tvorbu marketingových kampaní, získávání obchodních partnerů nebo vývoj interního firemního systému, neustále hledáme způsoby, jak dělat věci chytřeji a efektivněji. Tvoříme promyšlené procesy a zakládáme si na automatizaci. Členové našeho týmu přicházejí s vlastními nápady a realizují je.

blahobyty-operativní-team

Otevřené pozice

Brigáda ve start-upu

Chceš získat cenné pracovní zkušenosti? Chybí ti praxe? Objev kouzlo práce ve start-upu a posuň svou kariéru na další úroveň! Přidáš se k našemu týmu, který od

DETAIL POZICE →

Java Developer

Přidej se k nám a staň se klíčovým členem týmu. Tvoř s námi budoucnost správy nemovitostí. Klienti, deadliny, zdlouhavé testování ani

DETAIL POZICE →

Přidej se k nám

Chceš se stát součástí našeho týmu? Rádi tě poznáme blíže a najdeme pozici, která ti sedne nejvíce. Tak neváhej, pošli nám pár slov o sobě a přilož k nim i svoje CVčko. Těšíme se na viděnou!