MY JSME BLAHOBYTÝM

Mnoho tváří,
jeden společný cíl

blahobytým

Tvoříme budoucnost správy nemovitostí

Náš přístup

V Blahobytech jsme mladý tým ambiciózních lidí se společným cílem – být nejlepší v tom, co děláme. Od juniorních kolegů až po ty nejzkušenější v oboru, na každém z nás záleží. Přístup k sobě, práci a klientům stavíme na našich hodnotách, v které společně věříme. 

Na čem si zakládáme

Každý den je příležitostí dělat věci lépe, a proto věříme, že vzájemná otevřenost, chuť se zlepšovat a posouvat kupředu je tou správnou cestou k růstu. Díky otevřené zpětné vazbě a společným rozhodnutím vznikají ty nejlepší nápady, a o to větší zapálení k jejich realizaci. Neustále hledáme způsoby, jak dělat věci chytřeji a efektivněji. Všichni přicházíme s vlastními nápady a dostáváme prostor je realizovat.

Naše hodnoty

Společně se bavíme

Za tvrdou práci se rádi odměňujeme, a to jak pivkem po práci, tak sportovními výkony. Společně rádi chodíme na beach volejbal, jezdíme na waku, chodíme na stěnu, hrajeme hry a nebo jen chodíme na pikniky. Rádi zahajujeme den společnou snídaní a nebo večer grilujeme na naší terase v kanceláři. Kancelář máme na Dlouhé a smí k nám také pejsci.

Koho rádi přivítáme

K nám do týmu je vítaný každý, kdo s námi sdílí naše hodnoty. Hledáme nadšence, kteří se nebojí dělat věci jinak, mají energii a nechybí jim chuť posouvat věci kupředu. Pokud se nebojíš experimentovat, zkoušíš rád nové technologie, přístupy a nebojíš se nových výzev, pak si spolu budeme rozumět.