PPC Specialist Junior

Pospícháš? Pošli si inzerát emailem

Staň se klíčovým členem týmu, který stojí za platformou praguedays.com. Spolupodílej se na určování marketingové strategie několika značek a získej příležitost rozšiřovat a aplikovat své dovednosti i mimo PPC. Díky svobodě realizovat své nápady budeš mít od prvního dne přímý vliv na náš růst. Jsi připraven posunout svou kariéru na vyšší úroveň?

Jak si tě představujeme?

 • Jsi zapálený a zajímáš se o trendy ve výkonnostním marketingu.
 • Poradíš si se správou a optimalizací kampaní a rád experimentuješ, abys dosahoval lepších výsledků.
 • Rozumíš si s daty a umíš v nich hledat souvislosti.
 • Orientuješ se v nástrojích Facebook BM, Google Ads, Sklik a Google Analytics.
 • Umíš otextovat své kampaně a nelámeš si hlavu s psanou angličtinou.

Tvým úkolem bude

 • Příprava kampaní na Seznamu, Googlu, Facebooku a Instagramu od nápadu po vyhodnocení.
 • Analyzování dat, formulace hypotéz a příprava A/B testů.
 • Příprava briefů pro vývojáře, grafiky, kopíka a agenturu.
 • Testovat novinky a trendů ve výkonnostním marketingu .
 • Diskutování nápadů na rozvoj praguedays.com, abys zlepšil výkon svých kampaní.
 • Účastnit se strategických diskuzí nad směřováním priorit marketingového oddělení.
 • Realizace marketingové strategie, ať jde o brandning, CRO, UX, mailingy a další.

Těšit se můžeš na

 • Odměna 50 000-60 000Kč/měsíc, ​​ale umíme se domluvit i individuálně. Tvé kompetence moc rádi oceníme.
 • Práci na plný úvazek.
 • Flexibilní pracovní dobu a home-office dle potřeby.
 • Spolupráci se zakladateli a vedením firmy.
 • Konzultace s externími odborníky na marketing.
 • Kancelář přímo v centru na zastávce Dlouhá třída.
 • Firemní Netflix, plně hrazenou multisportku, zvýhodněné nákupy na Alze nebo neomezená spotřeba kávy.
 • Každý měsíc společné akce. Někdy pivko po práci, sportovní den, grilovačky, minigolf, motokáry a nebo cokoliv, co navrhneš.

kackaa

Chceš se dozvědět víc?

Podívej se na nějčastější dotazy nebo se mi ozvi a probereme to!

kackaa

U nás nebudeš pípat kartičkou, ani Ti nebudeme nařizovat, kdy je a není možný home-office. Každý potřebuje svůj klid na práci a můžeme se tak domluvit na částečné spolupráci na dálku. V kanceláři je potřeba být pravidelně na plánovací a vyhodnocovací schůzky a společné statusy. I přesto, že home office může využít každý libovolně, všichni se rádi potkáváme během týdne v kanceláři a večer grilujeme na balkóně.

Potřebujeme, aby ses pohyboval okolo výkonnostního marketingu alespoň rok. Od prvního momentu budeš zodpovědný za výkon svých kampaní a bude potřeba, aby ses rychle zorientoval v otevřených příležitostech. Dobře ale víme, že zápal a chuť učit se jsou mnohdy víc než roky v CV. Hledáme člena týmu, který má stále co se učit a zároveň se nebojí chopit příležitosti vzít na sebe odpovědnost a udělat praguedays.com také svým produktem.

Výkonnostní marketing ti není cizí, ale zároveň chceš příležitost rozšířit své dovednosti? Získat zkušenosti s vývojem produktu, realizací celkové marketingové strategie, brandingem a vstupem na nový trh? Přihlas se a bude z Tebe Jack of All Trades, kterého žádná další zkušenost nepřekvapí.

Věříme, že pobyt v cizím městě nemusí doprovázet starosti a nejistota. Našim hostům chceme poskytovat perfektní zázemí pro každý den strávený v Praze. Ať jde o turistu nebo CEO některé z předních světových korporací. Sestavili jsme proto skvělý tým ambiciózních lidí, vybudovali portfolio stovek premiových nemovitostí a vyvinuli vlastní rezervační platformu. Výkonnostní marketing je stěžejní pro náš další růst a ty ho budeš formovat.

 1. Jako první dostaneš odkaz, kde si vybereš termín krátkého online meetu s HR Kačkou.
 2. Na meetu si sladíme vzájemná očekávání a domluvíme si termín praktického vstupního testu nebo rovnou osobního setkání, pokud hned zazáříš!
 3. Důležité je poznat se i osobně a zjistit, zda by to byl fit pro nás i pro tebe. Těšit se na tebe bude HR Kačka a vedoucí marketingu Jáchym.

Přidej se k nám!

Zanech nám kontakt a my se s Tebou co nejdříve  spojíme. Třeba hledáme právě Tebe!

Marketingový tým

Jsme u všeho, co hýbe firmou! S vedením diskutujeme budoucí směřování našich značek Blahobyty a Prague Days. S IT rozvíjíme praguedays.com, které se stane klíčovým prostředkem pro naši zahraniční expanzi. S obchodem spolupracujeme na rozšiřování portfolia spravovaných nemovitostí. S HR budujeme tým těch nejlepších talentů, kteří tvoří srdce celé firmy. S Rezervacemi pracujeme na tom, aby si každý odvážel ten nejlepší zážitek z pobytu v Praze. Lepší příležitost získat marketingový nadhled nenajdeš!

Výhody práce v Blahobytech

Startup, kde na tvém slovu záleží! To jsou Blahobyty! Správci investičních nemovitostí, kde nejdůležitější částí firmy je tým. Jsme otevření, taháme za jeden provaz a vzájemně si pomáháme.

Kultura v Blahobytech

Náš společný úspěch stavíme na sehraném týmu ambiciózních lidí, kteří se nebojí výzev. Hledáme ty nejlepší talenty, pečlivě se jim věnujeme a pro každého člena týmu vytváříme přívětivé prostředí k rozvoji.Rychle rosteme a neustále hledáme způsoby, jak dělat věci chytřeji a efektivněji. Členové našeho týmu přicházejí s vlastními nápady a realizují je. Kariérní růst členů našeho týmu je pro nás tou největší odměnou. Nevadí nám práce z domova a nemáme pevnou pracovní dobu. Nejčastěji se přesto vídáme v naší kanceláři a to nejen na týmových grilovačkách. 

Přidej se k nám!

Zanech nám kontakt a my se s Tebou co nejdříve  spojíme. Třeba hledáme právě Tebe!

Cítíš, že tvůj talent se skrývá jinde?
Hledáme i další pozice!

Zavolejte mi

Obratem ti zavoláme, zodpovíme tvé dotazy, představíme ti náš tým a domluvíme termín pohovoru.

Odesláním čísla souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo se spojme přes

Teď nemám čas, pošlu si inzerát emailem