Sales Representative

Pospícháš? Pošli si inzerát emailem

Máš práci, která tě nebaví nebo nedává smysl? Chtěl bys něco budovat, máš nápady, chuť makat a realizovat se, ale nedostáváš prostor? Nebaví tě obchodovat s nudnými produkty a komunikovat s klienty, kteří Tě nijak neobohatí?

 Nemovitosti hýbou ekonomikou a rozumět jim je výhodou na celý život. Do naší party mladých, ambiciózních lidí rádi přivítáme nové tváře, se kterými posuneme firmu na další level! Staráme se o majetek v hodnotě 1.8 miliardy Kč. V roce 2022 jsme zdvojnásobili portfolio spravovaných nemovitostí a v tomto roce máme stejný cíl.

Budeš mít na starost

 • Rozšiřování našeho portfolia o nové high-end nemovitosti.
 • Navazování kontaktů, aktivní účast na networkingových akcích a konferencích. 
 • Budování klientského portfolia, jednání s investory do nemovitostí, majitelemi činžovních domů i investičními fondy (z Česka i ze zahraničí). Jako proof of concept je náš apartmánový dům CORU house by Prague Days.
 • Zpracování příchozích leadů z marketingových kampaní a následný onboarding nových apartmánů.
 • Péči o dlouhodobou spokojenost a úspěch klientů. Na základě našich dat dokážeme klientovi nabídnout optimální investiční příležitost i poskytnout konzultaci jejich investičním plánům.

Co uděláme, abys od začátku mohl přinášet nové nemovitosti do portfolia?

Projdeš důkladným školením s těmi nejzkušenějšími z týmu, naučíme Tě všechny obchodní strategie a to hlavní, nebudeš jen obvolávat studené kontakty, ale leady Ti budou chodit přímo z našeho marketingového oddělení.

Hledáme tebe pokud

 • Jsi vytrvalý, máš drive a nebojíš se do toho šlápnout.
 • Máš nadšení a pozitivní energii. Úsměv a pozitivní přístup je polovina úspěchu.
 • Máš chuť učit se novým věcem, poznávat nové a zajímavé lidi a komunikace je tvá silná stránka.
 • Jsi pečlivý a v rozdělané práci máš přehled. Pečlivě spravované CRM ti pomůže v budování vztahů s klienty.
 • Máš týmového ducha a chápeš, že na každém dílku v procesu záleží!

U nás tě čeká

 • Fairové ohodnocení – dostaneš fix a nadstandardně nastavený systém provizí, v rámci kterého si odneseš až 10% z ročního výnosu bytu.
 • Budování kontaktů na celý život – nebudeš dělat žádné jednorázovky, ale budovat vztahy s podnikateli, developery i velkými investičními fondy, které Ti zůstanou na celý život. Ať se ve své kariéře posuneš kamkoliv.
 • Smysluplný produkt, který přinese úsměv na tváři Tobě i tvým klientům, kteří hledají dlouhodobé partnery, kterým svěřit svůj majetek.
 • Vše Tě naučíme – pokud máš zkušenosti v realitách tak skvělý! Pokud ne, tak se nic neděje. Matěj a Šimon se pohybují okolo nemovitostí přes 7 let a budeš se učit přímo s nimi.
 • Kancelář na Revoluční 17.
 • Benefity jako firemní Netflix, Multisportku, výhodné nákupy na Alze a zlevněné mobilní tarify.

kackaa

Chceš se dozvědět víc?

Podívej se na nějčastější dotazy nebo se mi ozvi a probereme to!

kackaa

Naše služba spočívá v kompletní správě nemovitostí a nalezení takového využití maximalizující užitek. Jedná se o akvizici nemovitostí v širším centru Prahy. Hlavním nástrojem jsou pak leady z marketingových kampaní.

Kontakt na potenciálního klienta získáš pomocí marketingových kampaní, cold callingu nebo díky doporučení našich spokojených klientů.

Obchodní oddělení má momentálně okolo 12 členů ve třech týmech.

Provize jsou ve výši až 10 % z ročního výnosu jednoho apartmánu.

Na této pozici je po zaučení částečná práce z domova možná.

Přidej se k nám!

Zanech nám kontakt a my se s Tebou co nejdříve  spojíme. Třeba hledáme právě Tebe!

Obchodní oddělení v Blahobytech

V rámci obchodního oddělení máme tři týmy: Akviziční, Account a Tým podpory obchodu. Jednotlivé týmy mají vlastní agendy, od rozšiřování našeho portfolia, přes péči o naše business partnery až po vyřizování úředních povinností našich klientů. Všichni ale táhnou za jeden provaz a společně usilují o maximální spokojenost našich klientů (majitelů nemovitostí). 

Výhody práce v Blahobytech

Startup, kde na tvém slovu záleží! To jsou Blahobyty! Správci investičních nemovitostí, kde nejdůležitější částí firmy je tým. Jsme otevření, taháme za jeden provaz a vzájemně si pomáháme.

Kultura v Blahobytech

Náš společný úspěch stavíme na sehraném týmu ambiciózních lidí, kteří se nebojí výzev. Hledáme ty nejlepší talenty, pečlivě se jim věnujeme a pro každého člena týmu vytváříme přívětivé prostředí k rozvoji.Rychle rosteme a neustále hledáme způsoby, jak dělat věci chytřeji a efektivněji. Členové našeho týmu přicházejí s vlastními nápady a realizují je. Kariérní růst členů našeho týmu je pro nás tou největší odměnou. Nevadí nám práce z domova a nemáme pevnou pracovní dobu. Nejčastěji se přesto vídáme v naší kanceláři a to nejen na týmových grilovačkách. 

Přidej se k nám!

Zanech nám kontakt a my se s Tebou co nejdříve  spojíme. Třeba hledáme právě Tebe!

Cítíš, že tvůj talent se skrývá jinde?
Hledáme i další pozice!

Zavolejte mi

Obratem ti zavoláme, zodpovíme tvé dotazy, představíme ti náš tým a domluvíme termín pohovoru.

Odesláním čísla souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nebo se spojme přes

Teď nemám čas, pošlu si inzerát emailem