Přemýšlíte o svěření nemovitosti správci? Poznejte, jak vám Blahobyty pomohou!

Pronájem nemovitosti

Dosahovat dlouhodobě skvělých výsledků stojí mnoho úsilí, času a zkušeností. Profesionální správce vám šetří čas, profesionálně pečuje o stav nemovitosti a díky znalostem trhu je schopen zvýšit výnosy z pronájmu. Služba si tak na sebe dokáže vydělat sama. 

Zaměřujeme se zejména na kombinaci krátkodobých a střednědobých pronájmů. Budujeme úspěšné profily bytů na všech klíčových platformách pro krátkodobé ubytování a máme širokou síť firemních partnerů, pro které zajišťujeme pronájmy napřímo. Díky této kombinaci typů pronájmů jsme schopni zajistit vysokou obsazenost nemovitosti a zvýšit výnosy.

Jedná se o pronájmy pro zaměstnance nadnárodních společností nebo filmových produkcí z celého světa. Střednědobé pronájmy trvají v průměru od 1 do 9 měsíců a jsou efektivní cestou jak balancovat výkyvy na trhu a sezónní vlivy u krátkodobého ubytování. Naše rozsáhlá síť partnerských společností po celém světě nám umožňuje ubytovávat tyto hosty napřímo.

K největším hráčům na trhu neustále patří platformy Booking.com a Airbnb. Vyvinuli jsme také vlastní rezervační web praguedays.com. Web vlastními prostředky propagujeme a poskytujeme tak našim klientům další prostor k inzerci a zajištění vyšší obsazenosti svých nemovitostí.

Určitě! V naší aplikaci si můžete kdykoliv zarezervovat byt sami pro sebe – bez poplatku a jednoduše.

V tuto chvíli poskytujeme naše služby pouze na území Prahy.

Cenotvorba

Na základě dlouhodobých zkušeností s krátkodobým ubytováním jsme vyvinuli vlastní algoritmus pro inteligentní správu cen, který je schopen reagovat na aktuální poptávku na trhu. Zaměřujeme se na hosty, kteří jsou ochotni si připlatit za perfektní ubytovací servis. 

V rámci střednědobých pronájmů nastavujeme ceny na základě zkušeností na trhu firemního ubytování. Naši experti nacení Váš byt vždy individuálně na základě poptávky, dispozice bytu a kvality vybavení. V průměru se jedná až o dvojnásobnou měsíční cenu oproti běžnému dlouhodobému pronájmu. 

Kontrola a údržba nemovitosti

Na bytech v naší správě probíhají úklidy a kontroly stavu vybavení před příjezdem a ihned po odjezdu hosta. V případě střednědobých pobytů probíhají na bytě na týdenní bázi pravidelné úklidy. Díky pravidelným a detailním kontrolám nemovitosti umíme včas zajistit případné opravy, a předejít tak větším škodám na majetku. 

Víme, jak důležité je zachování dobrých sousedských vztahů, a proto od samého začátku věnujeme maximum úsilí aktivní komunikaci a nastavení preventivních opatření, aby nedocházelo v domě k nepořádku. Přijíždějící hosty vždy detailně seznámíme s domácími pravidly a v případě nutnosti mají všichni obyvatelé domu k dispozici kontakt na naši non-stop linku pro řešení jakýchkoliv incidentů.

Blahobyty

Poskytneme Vám kompletní řešení pod jednou střechou – od technické a ekonomické správy nemovitosti po efektivní řešení pronájmu. Vaše nemovitosti bude vždy v perfektním stavu a dosahovat dlouhodobě nadstandardních výsledků díky nejvýhodnější kombinaci krátkodobého ubytování, střednědobých, komerčních a dlouhodobých pronájmů.

Každý měsíc Vám pošleme podrobné vyúčtování pro kontrolu průběžné obsazenosti a výnosů nemovitosti. Na konci roku pro Vás připravíme podklad pro daňové přiznání.

Pro Vaši plnou kontrolu nad svými byty jsme vytvořili vlastní online aplikaci, kde máte přehled o obsazenosti a příjmech v reálném čase. Aplikaci můžete také využít k rezervaci bytu pro vlastní potřebu, stažení faktur nebo vytisknutí veškerých smluv s ubytovanými hosty.

Veškerou administrativu spojenou s inkasováním nájemného a fakturací řešíme za Vás. Každý měsíc vystavujeme vyúčtování, kde vidíte přehledně všechny finanční částky spojené s Vaší nemovitostí. Následně Vám na konci roku odesíláme souhrn všech vyúčtování pro zjednodušení vystavení daňového přiznání. 

Od začátku spolupráce si od Vás přebíráme veškeré starosti spojené s plněním legislativních povinností. Zajistíme za Vás veškeré povinnosti spojené s ubytovacími službami jako je nahlášení cizinců na cizinecké policii, hrazení místních lázeňských poplatků či vedení knihy hostů. 

S cílem pomoci úřadům nastavit férová a jasně aplikovatelná pravidla pro krátkodobé pronájmy a ubytování v soukromí jsme založili a předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí. Aktivně spolupracujeme s městem a státem při nastavení pravidel pro krátkodobé pronájmy a vymáhání jejich dodržování.

Na základě vámi zvoleného balíčku služby se váš výnos pohybuje vždy mezi 70-90 % z měsíčního obratu nemovitosti. Díky efektivní správě jsme schopni dosahovat lepších výsledků a vydělávat tím na náklady spojené se správou nemovitosti. Nejvýhodnější tarif přímo pro Vás s Vámi rádi proberou naši konzultanti. 

Jednoduše protože vám poskytneme tu nejlepší péči. Náš tým je vždy připraven vám pomoc a poskytnout potřebné informace. Nabízíme přístup k perspektivnějším střednědobým pronájmům a dlouhodobě investujeme do interních systémů, které nám pomáhají automatizovat procesy, eliminovat chyby a vám tak poskytovat nadstandardní péči.

Nezodpověděli jsme všechny vaše dotazy? Rádi vám vše osobně představíme.