šetřete svůj čas

Pečujeme
o nemovitosti

Ať vlastníte nemovitost na investici nebo nemáte čas se o ni starat, Blahobyty jsou tu pro vás. Pomáháme majitelům naplňovat potenciál svých nemovitostí skrze efektivní správu pronájmu, důkladnou údržbu a osobní péči. 

Napsali o nás:

Naše služby

Pro pokrytí všech vašich potřeb

Kombinace pronájmu

Jako jediní dokážeme kombinovat různé typy pronájmů v čase a využít tak nemovitosti tím nejefektivnějším způsobem dle aktuální poptávky a situace na trhu.

Marketing & data

Dlouhodobě sbíráme data o trhu s pronájmy, vytváříme úspěšné profily bytů, máme profesionální fotografy a vyvinuli jsme platformu praguedays.com, aby vaše nemovitost dosahovala maximální obsazenosti.

Správa cen

Vyvinuli jsme vlastní algoritmus pro inteligentní správu cen, který je schopen reagovat na aktuální poptávku na trhu, a maximalizovat tak vaše výnosy.

Kompletní servis

Údržba nemovitosti, interiérový design, komunikace s hosty, inzerce nebo přehledná vyúčtování. S námi získáte vše co vy a vaše nemovitost potřebuje.

Osobní péče

Všechna naše rozhodnutí a doporučení k vám vychází z dlouholetých zkušeností a vlastních dat. Náš tým je tu pro vás po dobu celé spolupráce.

22 236

uskutečněných pobytů

6

let zkušeností

8 809 m²

plocha nemovitostí ve správě

Proces spolupráce

Aby nám nám to dobře fungovalo

Vaše potřeby a očekávání

Prvním krokem je porozumět vašim potřebám a očekáváním. Společně probereme, zdali jsou naše služby tím správným řešením pro vás.

Prohlídka nemovitosti

Zjistíme stav nemovitosti a doporučíme případné změny ve vybavení, abychom docílili úspěšného pronájmu nemovitosti.

Výhled výnosů

Představíme vám výhled ročních výnosů, na základě kterého podepíšeme smlouvu o spolupráci.

Příprava nemovitosti

Zrealizujeme interiérové změny, profesionálně nafotíme celou nemovitosti a vytvoříme unikátní profil. Skrze naše partnerské spolupráce a rezervační platformy se budeme průběžně starat o nejvýhodnější možný pronájem.

Nadstandardní výnosy

Díky kombinaci pronájmů vám zajistíme vyšší výnosnost.

Kompletní servis

Od údržby a úklidů po komunikaci a marketing. Postaráme se o vše.

Osobní podpora

Pro vás i hosty jsme vždy na příjmu a připraveni vyhovět vašim přáním.

Volný čas a klid

Přenechte starosti jiným a užívejte si, co je vám bližší.

Recenze

Abyste neslyšeli o nás jen od nás

Lukáš H

Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.

Barbora K.

Především si cením komunikace s klienty, úklidů, ale i zajištění případných oprav a revizí nebo práci s cenou pronájmu. Největším benefitem služby je to, že se nemusím o nic starat.

Vladimír H.

Jsme spokojeni s profesionálním přístupem i se službami. Líbí se mi komplexní přístup a vzhledem k tomu, že pracuji ve stejném oboru, tak velmi dobře vím, co to všechno obnáší.

Vyberte svou variantu správy nemovitosti

Tarify našich služeb

Našim klientům nabízíme 3 tarify správy nemovitosti - BASIC, STANDARD a PREMIUM. Váš výnos se pohybuje vždy mezi 70 % a 90 % z obratu nemovitosti. Díky efektivní správě pronájmu jsme schopni dosahovat lepších výsledků a vydělávat tím na náklady spojené se službou. Nejvýhodnější tarif přímo pro vás s vámi rádi proberou naši konzultanti. Zanechte nám kontakt a do 48h se vám ozveme.

BASIC

Nemovitost bude pronajata na dlouhodobý pronájem a ceny za údržbu budou zpoplatněny dle sazebníku.

10

%

z měsíčního obratu

STANDARD

Postaráme se o kombinovaný pronájem dle toho co bude pro nemovitost aktuálně nejvýhodnější. Ceny za údržbu budou zpoplatněny dle sazebníku.

20

%

z měsíčního obratu

PREMIUM

Postaráme se o kombinovaný pronájem dle toho, co bude pro nemovitost v daném čase nejvýhodnější. Ceny za údržbu budou zdarma nebo zpoplatněny dle sazebníku s poníženími sazbami.

30

%

z měsíčního obratu

Uvažuji o správě nemovitosti, ale ...

… jak zaručíte, že můj byt bude v bezpečí?

Na bytech v naší správě probíhají několikrát do měsíce úklidy a kontroly stavu vybavení. Díky pravidelným a detailním kontrolám nemovitosti umíme včas zajistit případné opravy a předejít tak větším škodám na majetku.  

… vy si za služby vezmete provizi?

Ano, za čas a starosti, které vám šetříme si vezmeme provizi 20 % z obratu. Díky našim dlouhodobým zkušenostem s kombinací krátkodobých a střednědobých pobytů, nastavováním cen, kvalitou poskytovaných služeb a vlastním investicím do projektů jako je praguedays.com, dokážeme zvýšit výnosy z pronájmu a kompenzovat tím náklady spojené s poskytováním služby.

… co když mám celý dům?

Starosti se vám bezpochyby násobí. Naše služba je tu i pro vás. V našem portfoliu máme i celé domy a proto vám rádi připravíme osobní nabídku.

… nemovitost potřebuje kompletně vybavit

Ozýváte se ve správnou dobu. Výše příjmů z pronájmu úzce souvisí se zařízením nemovitosti. Máme dlouhodobé zkušenosti s tím co funguje a rádi vám pomůžeme s vhodným zařízením nemovitosti.

Nezávazná konzultace

Hledáte vhodnou investiční nemovitost, nejvýhodnější způsob pronájmu nebo jen chcete ušetřit od starostí se správou? Rádi vám pomůžeme!