S námi získáte kompletní řešení pod jednou střechou

Využijte potenciálu své investiční nemovitosti

Kombinací pronájmů vám pomůžeme dosáhnout lepších výsledků a postaráme se o perfektní stav vaší nemovitosti.

Napsali o nás

Postaráme se o nejvýhodnější způsob pronájmu

Na základě dat o trhu s pronájmy a charakteristice nemovitosti s vámi nastavíme vhodnou strategii pronájmu. Převezmeme si všechny starosti se správou nemovitosti a pomůžeme vám zrychlit návratnost vaší investice. Všechna data budete mít živě k dispozici v naší online aplikaci. 

blahobyty-strategy
digitalizace

Zajistíme vám kompletní servis

Poskytneme vám kompletní řešení pod jednou střechou. Od technické a ekonomické správy po efektivní řešení pronájmu. Vaše nemovitosti bude vždy v perfektním stavu a dosahovat dlouhodobě nadstandardních výsledků díky nejvýhodnější kombinaci krátkodobého ubytování, střednědobých, komerčních a dlouhodobých pronájmů.

Digitalizujeme veškeré procesy

Kontinuálně vyvíjíme interní systémy, které nám pomáhají automatizovat veškeré procesy. Ať jde o algoritmus pro inteligentní správu cen pronájmů reagujícího na aktuální poptávku, automatizaci vyúčtování nebo systém pro zajištění veškerých operativních činností. Eliminujeme chyby a vám, nájemníkům a našim partnerům poskytujeme nadstandardní péči.

Frame

Stavíme na pevných základech

Dlouhodobě sbíráme, analyzujeme a vyhodnocujeme data o trhu s pronájmy, abychom Vám mohli pomáhat dělat ta správná rozhodnutí.

6 779 m²

plocha spravovaných nemovitostí

6

let zkušeností

50

členů týmu

Vyberte svůj tarif

Tarify správy nemovitosti

Spravujeme nemovitosti po celé Praze. Ať jde o byt či celý dům, našim klientům nabízíme 3 tarify správy nemovitosti – BASIC, STANDARD a PREMIUM. Váš zisk se vždy pohybuje mezi 70 % a 90 % z měsíčního obratu. Díky efektivní správě pronájmu jsme schopni dosahovat lepších výsledků a vydělávat tím na náklady spojené se službou. Nejvýhodnější tarif přímo pro vás s vámi rádi proberou naši konzultanti. Zanechte nám kontakt a do 48h se vám ozveme.

BASIC

Vhodné pro: majitele nemovitostí mimo širší centrum Prahy

Nemovitost je standardně pronajata na dlouhodobý pronájem.

10

%

z měsíčního obratu

STANDARD

Vhodné pro: majitele nemovitosti v širším centru Prahy

Postaráme se o kombinovaný pronájem dle toho, co bude pro nemovitost v daném čase nejvýhodnější. Ceny za údržbu budou zpoplatněny dle sazebníku.

20

%

z měsíčního obratu

PREMIUM

Vhodné pro: majitelé 3+ nemovitostí v širším centru Prahy

Postaráme se o kombinovaný pronájem dle toho, co bude pro nemovitost v daném čase nejvýhodnější. Ceny za údržbu budou zdarma nebo zpoplatněny dle sazebníku s poníženími sazbami.

30

%

z měsíčního obratu

Prostřednictvím společnosti Blahobyty pronajímáme 2 byty v Praze 4 – Michli. Jedná se o střednědobý pronájem na tzv. business pobyty. Spolupráce s Blahobyty je výborná, po úvodní přípravě a zařízení bytu se již nemusíme o nic starat. Blahobyty zajistí nájemníky, kterým byt předají, v případě potřeby provádějí drobné opravy. Také je příjemné, že za nás inkasují peníze. Všichni lidé z Blahobyty jsou velmi vstřícní a profesionální.

Eva K.

For me the cooperation with Blahobyty is, so far, prefect, and the team professional.
Answers to emails are always clear and answered timely. The use of Moje Blahobyty application in order to track the flat status is really good and convenient.

Alexis B.

Jsme spokojeni s profesionálním přístupem i se službami. Líbí se mi komplexní přístup a vzhledem k tomu, že pracuji ve stejném oboru, tak velmi dobře vím, co to všechno obnáší.

Vladimír H.

Hledáte spolehlivého správce pro svou nemovitost?

Ať hledáte nejvýhodnější způsob pronájmu své nemovitosti nebo správce, který vám zajistí kompletní servis, náš tým vám rád poskytne potřebnou konzultaci. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám do 48h ozveme. Poskytujeme profesionální péči o investiční nemovitosti v Praze.

Odpovědi na obvyklé dotazy
našich klientů

Accordion Content

Dosahovat dlouhodobě skvělých výsledků stojí mnoho úsilí, času a zkušeností. Profesionální správce je zároveň schopen zvýšit výnosy, efektivněji se starat o perfektní stav bytu a řešit vzniklé incidenty. Svěřením nemovitosti profesionálnímu správci získáte klid, čas a služba si na sebe navíc velmi pravděpodobně vydělá sama.

Ať jde o rozlehlý byt v centru města, celý dům či byt připravený pro krátkodobé ubytování, poskytneme Vám kompletní servis. Naši konzultanti Vám rádi představí možnosti správy přímo pro vaši nemovitost. Zanechte nám kontakt a do 48h se vám ozveme.

Náš konzultant Vás bude do 48h kontaktovat, aby Vám poskytl potřebné doplňující informace o našich službách. Pokud společně uvidíme přínos v pokračování spolupráce, naplánujeme prohlídku nemovitosti a následně připravíme podrobnou obchodní strategii s výhledem výnosů. V případě vzájemné shody podepíšeme smlouvu a začneme s přípravou spuštění bytu pod naší správou.

Ano. V Blahobytech dlouhodobě sbíráme, průběžně analyzujeme a vyhodnocujeme data o trhu s pronájmy a rádi Vám pomůžeme s tím správným rozhodnutím.

V tuto chvíli poskytujeme naše služby pouze na území Prahy.