Páry nebo skupiny mladých lidí je další cílovka, na kterou je možné se při pronajímání na Airbnb zaměřit.

Přijímejte pouze ty, kteří mají kladná hodnocení

Páry bývají bezproblémové – většinou jezdí na prodloužený eurovíkend, chtějí poznat město a užít si trochu romantiky. Přes den bývají ve městě a večer jsou v klubu, nebo popíjejí doma. Skupiny mladých lidí zase mají tu výhodu, že za víc lidí si můžete účtovat více peněz. Na druhou stranu jsou zase rizikovější, neboť mohou dělat velký hluk a nepořádek. Stejně jako zamilované páry, i skupiny mladých lidí rádi jezdí na eurovíkendy, ale trochu z jiného důvodu. Party mladých lidí si chtějí užít v klubech s alkoholem a pořádně se odreagovat. Po takovém víkendu vám může ovšem z bytu zbýt kulnička na dříví. V tomto případě doporučujeme přijímat jako hosty pouze ty, kteří mají třeba více než 5 kladných hodnocení. Dále si můžete eventuální hosty prověřit třeba na Facebooku a zjistit, zda působí důvěryhodně.

Překonejte jejich očekávání

A jak byt pro tuto skupinu zařídit? Páry většinou chtějí, aby byt působil hezky a útulně. Velká vana, široká postel a hezký výhled – tyto body patří mezi nejvíce požadované. Skupiny mladých lidí bývají naopak nenáročné. Důležitou podmínkou je to, aby se v bytě dala udělat dobrá party a byly zde vhodné prostory.

Naším tipem je snažit se párům udělat úplnou romantiku, nachystat jim romantický welcome gift, nebo nachystat příručku s tipy na místa, kam se za další romantikou vydat. Party mladých lidí zase ocení nezávislost.

Poznejte svého hosta

Pokud máte pocit, že vaše cílová skupina je u vás spokojená a cítí se opravdu jako doma, neusínejte na vavřínech! Využijte komunikaci s hosty ve váš prospěch. Ptejte se jich, proč do města přijeli, co by na místě uvítali a proč si váš byt vlastně vybrali. Buďte všímaví k názorům ostatních – jen tak se můžete zdokonalit. A přemýšlejte, co by jim mohlo udělat v bytě radost a co by mohli využít. Tím, že porozumíte hostům a nabídnete jim to nejlepší, získáte větší počet objednávek a tím pádem i vyšší finanční příjem.

Rozhodnutí o konečném výběru pronajatého bytu závisí na mnoha aspektech. Ke své nabídce na Airbnb napište každý detail, který by mohl vaši cílovou skupinu zaujmout. Záleží i na maličkostech a lidé mohou i kvůli malému detailu dát přednost vašemu bytu před jiným.