Ceník

Využijte s námi potenciál své nemovitosti naplno

Vše budeme spravovat za vás a vy budete pouze sledovat výkonnost prostřednictvím naší online aplikace.

20 %

měsíčního příjmu za plnou správu + DPH

Krátkodobý a střednědobý pronájem
Profesionální fotografie
Optimalizace nabídky
Dynamická cenotvorba
Aplikace moje.blahobyty
Komunikace s hosty
Údržba nemovitosti
Úklidy, prádlo, toaletní potřeby
Design interiéru
Kontakujte mě
Jste majitelem domu nebo investorem s více nemovitostmi? Máme pro vás nabídku přímo na míru. Ozvěte se nám!

Stále nejste rozhodnuti? Řekněte nám o své nemovitosti a my si ji od vás pronajmeme.

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Především oceňuji komunikaci s klienty, úklid, ale i zajištění případných oprav a revizí nebo práci s cenou pronájmu. A co se mi na naší službě nejvíce líbí? Je to jednoduché a asi Vás nepřekvapím, když napíšu, že největším benefitem vaší služby je to, že se nemusím o nic starat.
Barbora K.
Všechny recenze

Máte další otázky?

Jak probíhá vyúčtování a kdy mohu očekávat platby?

Ve společnosti Blahobyty přistupujeme k vyúčtování velmi pečlivě. Všechny transakce kontrolujeme, abychom zajistili přesnost v každém aspektu. V zájmu zachování transparentnosti vycházíme při platbách ze skutečně přijatých částek. Faktury jsou vystavovány každý měsíc a jsou k nim přiloženy podrobné informace zahrnující vše od velkých výdajů až po drobné nákupy, a to do posledního šroubku. Díky tomuto komplexnímu přístupu máte vždy přehled a můžete od nás očekávat rychlé a pravidelné platby.

Jak maximalizovat výnosový potenciál mé nemovitosti coby servisovaného apartmánu?

Zaměřujeme se na dlouhodobé strategie pro maximalizaci výnosového potenciálu vaší nemovitosti. Zpočátku můžeme začít pomalu a upřednostnit budování silného online profilu. Prostřednictvím průběžné optimalizace se přizpůsobujeme požadavkům a trendům trhu, abychom zajistili, že váš servisovaný apartmán zůstane konkurenceschopný. Také diverzifikujeme, abychom přilákali širší demografickou skupinu hostů, a zavádíme strategie, které zmírňují dopady výkyvů na trhu, s cílem dosáhnout stabilního růstu a dlouhodobě udržitelných příjmů.