Krátkodobé pronájmy

Hledáte spolehlivého partnera pro správu Airbnb?

Zajistíme vám bezproblémovou správu nemovitosti a ukážeme, jak naplno využít její potenciál při pronájmu nejen přes Airbnb. Naše kompletní řešení pro hostitele zahrnuje vše, od správy nemovitosti, správy nabídek až po péči o hosty a přístup k přímým rezervacím.
‍Konzultace zdarma
Bytů v portfoliu
Uvítaných hostů
Hodnocení hostů
Celková spokojenost hostů

Otevřete dveře platformám pro krátkodobé pronájmy, firemní ubytování a přímé rezervace

Optimalizujeme obsazenost díky vlastnímu systému správy rezervací, dynamickým cenám a přímým partnerstvím. Buďte s námi o krok napřed, oslovte hosty na firemních cestách a získávejte přímé rezervace z naší platformy praguedays.com.
Airbnb logoBooking logo
Jsme certifikovanými partnery společností Booking a Rentals United.

Posuňte svůj pronájem na zcela novou úroveň

S naší odborností v hospitality máte vystaráno. Zařídíme vše do posledního detailu - od nastavení apartmánu a optimalizace nabídky až po péči o hosty.
Krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé pobyty

Optimalizujeme obsazenost díky plynulé kombinaci krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých pobytů. Rozšiřte své zdroje příjmů prostřednictvím našich přímých B2B partnerství zaměřených na služební cesty.

Optimalizace profilu

Zajistíme prezentaci vaší nemovitosti na více platformách pro její maximální zviditelnění a průběžně monitorujeme a vylepšujeme pozici vaší nabídky v OTA. Díky profesionálním fotografiím a přesvědčivému copywritingu zajistíme, aby vaše nabídka vždy vynikla mezi konkurencí.

Dynamická cenotvorba

Maximalizujeme obsazenost a přizpůsobujeme sazby pro všechny délky pobytu s využitím tržních dat v reálném čase. Prostřednictvím firemních vazeb zvyšujeme počet B2B pobytů a nabízíme přímé rezervace na webu praguedays.com.

Vybavení a zařízení

Naším cílem je vytvářet prostředí, ve kterém se hosté cítí příjemně. S důrazem na detail a v úzké spolupráci s interiérovými designéry zohledňujeme každý aspekt vybavení a zařízení vaší nemovitosti, abychom naplnili veškeré potřeby vašich hostů.

<
Komunikace s hosty a concierge

Ke správě rezervací od začátku do konce používáme vlastní systém. Náš ryze osobní přístup, plně digitální customer journey a nepřetržitá podpora zajišťují, že se každý host bude během svého pobytu cítit doopravdy opečováván.

Úklid, ložní prádlo a toaletní potřeby

Díky našemu spolehlivému úklidovému týmu zajistíme, aby byl váš majetek připraven podle standardů hotelového pokoje. Dále zvyšujeme zážitek hostů díky prémiovému, udržitelnému vybavení, jako jsou hypoalergenní toaletní potřeby, prémiové ložní prádlo a místní výběrová káva.

Pojištění majetku

Váš majetek je chráněn za všech okolností. Rezervace přes Airbnb jsou plně kryty pojištěním AirCover. Pro ostatní platformy poskytujeme pojištění prostřednictvím našeho důvěryhodného partnera. Pokud se stane něco neočekávaného, vyřídíme vše vaším jménem - pojistné události, náhrady a řešení sporů.

Spolupráce s městem a poskytování dat

Abychom pomohli úřadům nastavit spravedlivá a jasná pravidla pro ubytování v soukromí, založili jsme a v současnosti předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí. Aktivně spolupracujeme s městem a poskytujeme mu zásadní data, která pomáhají při rozhodování.
Lorem ipsum dolor sit amet.

Aplikace pro snadnou kontrolu

Spravujte svůj majetek snadno pomocí našeho online portálu pro majitele. Sledujte obsazenost, příjmy, rezervujte si apartmán pro sebe a mějte přístup k fakturám a smlouvám s hosty - vše na jednom místě a vždy po ruce.
Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet.

Silná partnerství

Spolupracujeme přímo s objednateli korporátního ubytování, abychom jim zefektivnili proces ubytování svých zaměstnanců a vám zajistili dlouhodobé rezervace. Kromě toho naše bezproblémová integrace zajišťuje propojení dostupnosti a cen v reálném čase s TMC a OTA.
Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet.

Hledáte spolehlivého partnera pro správu Airbnb v Praze?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Především si cením komunikace s klienty, úklidů, ale i zajištění případných oprav a revizí nebo práci s cenou pronájmu. Největším benefitem služby je to, že se nemusím o nic starat.
Barbora K.
Všechny recenze

Nezapomenutelné zážitky hostů proměňujeme v rostoucí výnosnost vaší nemovitosti.
V čem jsme unikátní?

Plně servisované apartmány
Postaráme se o zařízení a vybavení vaší nemovitosti, aby hostům nic nechybělo. Díky inspekcím během příprav zázemí k pobytům zajistíme, že vaše nemovitost bude dlouhodobě v perfektním stavu.
Vlastní rezervační platforma
Pro kontrolu nad celým zážitkem hosta od rezervace po check-out jsme vyvinuli rezervační portál praguedays.com, který sami propagujeme a zvyšujeme tím obsazenost vašich nemovitostí.
Non-stop podpora
Hostům jsme neustále k dispozici. Naši zkušení operátoři jsou úzce navázáni na technický tým a společně vyřeší každou situaci. Ať jde o uvítání v apartmánu nebo řešení nenadálých situací, o vše se postaráme za vás.
Rostoucí výnos
Hostům jsme neustále k dispozici. Naši zkušení operátoři jsou úzce navázáni na technický tým a společně vyřeší každou situaci. Ať jde o uvítání v apartmánu nebo řešení nenadálých situací, o vše se postaráme za vás.
Chci se dozvědět více

Kompletní služby pro všechny vaše potřeby

Zajistíme, aby vaše nemovitost pod naší správou dlouhodobě přinášela nadstandardní výnosy. Přečtěte si více o našich službách, které poskytujeme pro úspěch vaší investice.
Služby pro vyšší výnosy

- Poskytování datově podložených informací o odvětví servisovaných apartmánů
- Adaptivní optimalizace obsazenosti s kombinací krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých pobytů
- Dynamický cenový algoritmus, který upravuje sazby na základě denních pohybů tržních dat
- Přímý B2B prodej prostřednictvím partnerství s nákupčími z firem
- Propojení dostupnosti a cen s TMC a OTA v reálném čase
- Přímý prodej prostřednictvím vlastního rezervačního systému praguedays.com
- Prezentace na více platformách pro lepší expozici a dosah
- Profesionální fotografie, copywriting a SEO pro maximalizaci potenciálu nabídky

Služby pro vaše pohodlí

- Transparentní vyúčtování každý měsíc
- Komplexní přehledy podporující roční finanční výkazy pro daňová přiznání
- Klientská aplikace pro sledování obsazenosti, příjmů a stahování faktur
- Možnost rezervace apartmánu pro vlastní potřebu
- Řešení právních sporů
- Zastupování na schůzích společenství vlastníků jednotek
- Řešení reklamací
- Péče o všechny administrativní úkoly
- Komunikace s úřady, registrace podnikání a určení prostor

Služby pro váš majetek a hosty

- Konzultace k vybavení a návrh interiéru
- Poskytnutí a údržba zařízení na místě
- Řízení vztahů se zúčastněnými stranami, partnerství s městem a okolím
- Sledování a vymáhání dodržování nočního klidu a domovního řádu
- Přihlašování a odhlašování hostů
- Komunikace s hosty
- Úklid, praní a povlečení
- Udržitelné toaletní potřeby
- Pravidelné kontroly
- Údržba
- Opravy

Služby pro dodržování právních předpisů

- Úhrada místních poplatků
- Hlášení cizinců
- Vedení domovní knihy
- Registrace podnikání
- Řešení právních sporů

Jak nás hodnotí hosté?

Our stay was great.  The apartment was clean and comfortable. The location is unbeatable. Directly in the old town. We will be happy to come back.
Michelle Isaak
Amazing, stylish clean and great located flat for 2-5 people with luxurious bathroom. We had a really great time there and will be willing to come back while spending another time in Prague.
Martin Križo
We had a great time in Prague! The apartment is well situated & it was all clean. We would definitely recommend the flat to our friends and family! The apartment was exactly like the pictures & everything we needed, was present. If I need to give 1 'negative' point, it would be the curtains. We woke up very early because of the light. But despite the curtains, it was wonderful!
Janne Lievrouw
Highly recommended! The service was more than we could imagine. The flat iself was very clean and had all the equipment needed & even some extras! If we ever come back to Prague, we'll definately pick Prague Days again!
Daniel Cisoń
War cool! Alles schön sauber und die Lage war auch ganz Nice.
Amelie Gross
We enjoyed staying at the apartment. Its very spacious and really in a great location. Great to have tea and coffee etc. Make sure you are clear how many beds you want making up before you arrive!!!
Ian Page
Beautiful and very spacious apartment. Good and very quiet area! The host was very nice and helpful! Will definitely stay there again if I come back to Prague
Veronika Zotochkina
The cozy loft experience was truly that ~ cozy and an experience! The location was very convenient to 2 main tram/bus stop locations and we were able to get anywhere we needed within 15-20 minutes.
Mohammed Chaudhri
Napsali o nás

Uvažujete o krátkodobém pronájmu bytu v Praze? Zde je vše, co byste měli vědět.

Jak můžu sledovat výnosnost svého servisovaného apartmánu?

Díky naší přívětivé aplikaci je správa vašeho majetku snadná. Na jednom místě můžete sledovat obsazenost, příjmy, rezervovat apartmán pro osobní použití a přistupovat k důležitým dokumentům, jako jsou faktury a smlouvy s hosty. Máte tak vše pod kontrolou.

Jaké kroky podnikáte, abyste zajistili soulad s místními předpisy a zákonnými požadavky na provozování servisovaných apartmánů?

Abychom zajistili plný soulad s předpisy, přebíráme odpovědnost za všechny místní poplatky a zákonné požadavky, včetně vedení podrobného domovního seznamu a hlášení zahraničních hostů příslušným úřadům. Pomáháme se zajištěním živnosti a jasně označujeme provozovny. Jasné a přesné vyúčtování každého pobytu je standardní praxí a stanovujeme pravidla pobytu s respektem k nemovitosti i okolní komunitě.
Klíčovou roli při utváření regulačního prostředí hrajeme také prostřednictvím České asociace pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí (ČAPUS), kterou jsme založili a stojíme v jejím čele. Naše spolupráce s městskými a státními orgány při stanovování a prosazování předpisů pro krátkodobé pronájmy podtrhuje náš závazek podporovat regulační prostředí, které je spravedlivé a výhodné pro všechny zúčastněné strany.

Jaké typy bytů jsou vhodné pro pronájem přes Airbnb v Praze?

Byty vhodné pro pronájem přes Airbnb zahrnují jak útulná studia, tak prostorné apartmány v centrálních nebo trendy čtvrtích. Ačkoli je kuchyňský kout nezbytný, nedoporučujeme omezovat apartmán na základní vybavení, protože to může vést k méně uspokojivým zkušenostem hostů a vyšším dlouhodobým nákladům. Platí, že skvělá pohostinnost a vybavenost vede k pozitivnímu hodnocení a opakovaným rezervacím a tím pádem ke dlouhodobé úspěšnosti.

Můžete uvést příklady doplňkových služeb, které nabízíte?

Děláme vše pro to, abychom našim hostům co nejvíce zpříjemnili jejich zážitky. Od uvítacích balíčků až po možnost dřívějšího check-inu a pozdního check-outu. Nabízíme šetrné toaletní potřeby a výběrovou kávu, zatímco náš online concierge a nepřetržitá podpora jsou připraveny vždy pomoci. Pravidelný úklid navíc zajišťuje čistotu a příjemné prostředí po celou dobu pobytu.

Jak rychle vyřizujete dotazy a požadavky hostů?

Naše týmy péče o hosty a provozní týmy pracují ve směnách, aby poskytovaly nepřetržitou podporu a zajistily, že všechny dotazy a požadavky hostů budou vyřízeny okamžitě. To začíná v okamžiku provedení rezervace a pokračuje až do návratu našich hostů domů, čímž je zajištěn bezproblémový zážitek po celou dobu jejich pobytu.

Máte systém pro sledování recenzí a zpětné vazby hostů?

Pečlivě sledujeme každé hodnocení hostů, abychom získali cenné informace pro další postup. Tato praxe nám pomáhá neustále zlepšovat naše služby a přizpůsobovat apartmán tak, aby lépe vyhovoval potřebám a očekáváním hostů.