Převezmeme si všechny starosti se správou vašeho airbnb bytu

Profesionální správa krátkodobých pronájmů

Využijte výhod krátkodobých pronájmů a nechte svou nemovitost vydělávat bez starostí.

Napsali o nás

airbnb-apartment-blahobyty

Staráme se o blaho vás, hostů i sousedů

Od začátku spolupráce věnujeme maximum úsilí správnému nastavení správy bytu. V domě by nemělo docházet k žádným incidentům s hosty a zároveň hostům by nemělo nic chybět během jejich pobytu. Pečlivě se staráme o správné vybavení bytu a zavedení prevenčních opatření pro spokojenost vás, hostů a sousedů.

prague-days-sales-team

Dosahujeme vyšší obsazenosti díky kombinaci pronájmů

Vytváříme úspěšné profily bytů na klíčových platformách pro krátkodobé pronájmy – Airbnb a Booking. Vyvinuli jsme vlastní rezervační platformu Prague Days a máme širokou síť firemních partnerů vyhledávající perspektivnější střednědobé pronájmy. Kombinací ubytování a pronájmů balancujeme výkyvy na trhu, sezónní vlivy a poskytujeme vám dlouhodobě nadstandardní výdělky.

Pečujeme o perfektní stav bytu

Byty ke krátkodobým pobytům jsou hosty standardně využívány primárně k přespání, po každém odjezdu jsou důkladně uklizeny a tudíž podléhají nižšímu opotřebení. Na bytech zároveň provádíme pravidelné kontroly a po každém hostovi ověřujeme, že je vše v pořádku. V případě škod zajišťujeme náhrady, staráme se o případné opravy a údržbu. 

airbnb-apartment-blahobyty
moje-blahobyty-aplikace

Díky naší aplikaci máte plnou kontrolu nad svým bytem

Pro vaši plnou kontrolu nad svými byty jsme vyvinuli vlastní online aplikaci, kde máte okamžitý přehled o vytíženosti a příjmech, které z nich plynou. Aplikaci můžete také využít k rezervaci bytu pro vlastní potřebu, stažení faktur nebo vytisknutí veškerých smluv s jednotlivými hosty.

Pomáháme s nastavením podmínek městu

S cílem pomoci úřadům nastavit férová a jasně aplikovatelná pravidla pro krátkodobé pronájmy a ubytování v soukromí jsme založili a předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí. Aktivně spolupracujeme s městem a státem při nastavení pravidel pro krátkodobé pronájmy a vymáhání jejich dodržování.

Česká-asociace-pronajímatelů-a-ubytovatelů-v-soukromí

S námi získáte kompletní řešení pod jednou střechou

Od začátku spolupráce si převezmeme veškeré starosti. Postaráme se o blaho vás, vaší nemovitosti i hostů.

blahobyty-vyšší-výnosy

Služby pro vyšší výnosy

 • Kombinace krátkodobého ubytování a střednědobých pronájmů
 • Inteligentní správa cen skrze vlastní algoritmus
 • Konzultace vybavení a interiérový design
 • Profesionální nafocení bytu
 • Příprava úspěšného profilu bytu

Služby pro vaše pohodlí

 • Přehledná vyúčtování každý měsíc
 • Příprava podkladů pro daňové přiznání
 • Přístup do online aplikace s kompletním přehledem o obsazenosti a výnosech
 • Rezervace bytu pro vlastní potřebu
 • Řešení právních sporů, zastupování na schůzích SVJ, vymáhání škod
péče-o-airbnb-apartmán

Služby pro blaho vaší nemovitosti a hostů

 • Předání klíčů a uvítání hostů
 • Komunikace s hosty
 • Úklid bytu
 • Praní a závoz ložního prádla
 • Nákup spotřebního zboží pro hosty 
 • Průběžné kontroly bytu
 • Řemeslné práce

Služby pro plnění legislativních povinností

 • Hrazení místních poplatků z pobytu
 • Hlášení cizinců
 • Vedení domovní knihy
 • Založení živnosti

Skvělých výsledků dosahujeme na základě dlouhodobých zkušeností

26 677

uskutečněných pobytů

77 164

uvítaných hostů

11 045 m²

plocha spravovaných nemovitostí

Především si cením komunikace s klienty, úklidů, ale i zajištění případných oprav a revizí nebo práci s cenou pronájmu. Největším benefitem služby je to, že se nemusím o nic starat.

Jiří a Barbora K.

Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.

Lukáš H.

Jsme spokojeni s profesionálním přístupem i se službami. Líbí se mi komplexní přístup a vzhledem k tomu, že pracuji ve stejném oboru, tak velmi dobře vím, co to všechno obnáší.

Vladimír H.

Přemýšlíte o krátkodobých pronájmech?

Zanechte nám svůj kontakt. Ozveme se Vám do 48h a rádi poskytneme potřebnou konzultaci.
Jsme jediní profesionální správci Airbnb v Praze.

Odpovědi na obvyklé dotazy
našich klientů

Obsah accordion

Dosahovat dlouhodobě skvělých výsledků stojí mnoho úsilí, času a zkušeností. Profesionální správce je zároveň schopen zvýšit výnosy, efektivněji se starat o perfektní stav bytu a řešit vzniklé incidenty. Svěřením nemovitosti profesionálnímu správci získáte klid, čas a služba si na sebe navíc velmi pravděpodobně vydělá sama. 

Váš výnos se pohybuje vždy mezi 70 % a 80 % z měsíčního obratu nemovitosti. Díky efektivní správě pronájmu jsme schopni dosahovat lepších výsledků a vydělávat tím na náklady spojené se službou. Nejvýhodnější tarif přímo pro Vás s Vámi rádi proberou naši konzultanti. Zanechte nám kontakt a do 48h se vám ozveme.

Určitě! V naší aplikaci si můžete kdykoliv zarezervovat byt sami pro sebe. Bez poplatku a jednoduše.

S každým hostem před příjezdem podepisujeme smlouvu s domácími pravidly. Hosta také při příjezdu osobně provádíme bytem a vysvětlujeme vše potřebné. Byty vybavujeme hlásiči hluku, aby nedocházelo k narušování klidu. Pro obyvatele domu byt vždy označujeme kontaktem na naši 24/7 podporu.

Každá nemovitost má svá specifika a je mnoho faktorů, jako např. lokalita, dispozice, vybavení nebo dostupné prostředky, které ovlivňují ideální způsob využití nemovitosti. Ozvěte se a my vám poradíme vhodnou obchodní strategii pro vás.

Náš konzultant vás bude do 48h kontaktovat, aby vám poskytl potřebné doplňující informace o našich službách. Pokud společně uvidíme přínos v pokračování spolupráce, naplánujeme prohlídku bytu a následně připravíme podrobnou obchodní strategii s výhledem výnosů, kterou vám osobně představíme. V případě vzájemné shody podepíšeme smlouvu a začneme s přípravou spuštění bytu pod naší správou.

V tuto chvíli poskytujeme naše služby pouze na území Prahy.