Jak to funguje?

Vlastníte nadstandardní nemovitost? Pronajímejte ji hostům a užívejte si nadstandardní výnosy.

Svěřte nám svou nemovitost do správy a my ji budeme pronajímat slušným hostům, kteří vyhledávají hotelové služby v pohodlí domova. Díky proaktivní péči o váš majetek můžete mít jistotu, že nemovitost nebude ztrácet na hodnotě.

1Proaktivní péče o nemovitost

Zajistíme, že vaše nemovitost bude udržována v dokonalém stavu reflektujícím vysoký standard našich hostitelských služeb. Naše pravidelné kontroly garantují, že vaše nemovitost zůstane ve stejném stavu, v jakém nám ji předáte. Budeme o ni neustále pečovat a připravíme ji pro pohodlný pobyt hostů.

2Maximalizace vašich příjmů

Váš výnos maximalizujeme pronájmem hostům, kteří vyhledávají hotelové služby v pohodlí domova. Krátkodobé pobyty kombinujeme s několikaměsíčními pronájmy pro manažery z korporací a komerčními pronájmy, jako jsou natáčení. 

3Omezení spojená s dlouhodobým pronájmem

Pronájem luxusní nemovitosti přináší své výzvy. Je obtížné najít slušné nájemníky a dosáhnout odpovídajícího nájmu, a vždy je tu riziko neplatičů, pozdních plateb a poškození majetku. S námi však můžete pronajímat slušným hostům a maximalizovat dlouhodobé zhodnocení své investice.

Zajímá vás, jak pod naší správou fungují nemovitosti podobné té vaší?

Prohlédněte si naše případové studie. Pokud nenajdete ideální referenci, rádi vám očekávaný výnos spočítáme. Stačí nám napsat!

Proč spolupracovat s námi?

Zajišťujeme kompletní péči o vaši nemovitost a strategii pronájmu
Proktivní péče o vaši nemovitost

Provádíme průběžné kontroly a v případě jakýchkoliv poruch a nevyhnutelných oprav okamžitě zasahujeme.

Strategický revenue management

Poskytujeme vysokou kvalitu služeb za prémiové ceny a náš cenový algoritmus upravuje ceny na základě tržních trendů v reálném čase pro maximalizaci výnosů. 

<
Hotelové služby

Naše kvalitní služby a personalizovaný přístup pomáhají přitahovat slušné, movité hosty a firmy poptávající několika měsíční ubytování pro své zaměstnance. 

Neustálá optimalizace

Na základě dat z trhu a ubytovacích platforem průběžně optimalizujeme vaši nabídku a zajišťujeme, aby vždy mezi konkurencí vynikla.

Kompletní transparentnost

Každý měsíc obdržíte podrobné vyúčtování pro kontrolu  obsazenosti, výnosů a výdajů. Finanční výsledky můžete také sledovat v našem online klientském portálu.

Flexibilita

Svou nemovitost můžete kdykoliv využít pro svou vlastní potřebu a odejít můžete kdykoliv na základě výpovědní lhůty, kterou si sami určíte.

Naše strategie

Návrh interiéru
Na základě potřeb hostů a s profesionálními designéry zařídíme interiér vaší nemovitosti a připravíme ji pro prodloužené pobyty.
Maximalizace vašich příjmů
Kombinací pronájmů společně
s vlastním algoritmem pro správu cen maximalizujeme výnosový potenciál vaší nemovitosti.
Profil nemovitosti
Profesionálně nemovitost nafotíme
a vytvoříme profily na 8 platformách pro krátkodobé a korporátní ubytování.
Optimalizace nabídky
Na základě získaných dat neustále optimalizujeme vaši nabídku a zajišťujeme její dlouhodobou konkurenceschopnost.
Budování profilu
V prvních měsících se důkladně věnujeme budování atraktivního profilu nemovitosti pro dlouhodobý úspěch, upřednostňujeme trvalý růst před krátkodobými zisky.
Hotelové služby
Naším cílem je poskytovat hostům nekompromisní kvalitu během pobytu. Pečlivě se staráme o váš majetek a nabízíme  hostům hotelové služby.
Návrh interiéru
Na základě potřeb hostů a s profesionálními designéry zařídíme interiér vaší nemovitosti
a připravíme ji pro prodloužené pobyty.
Profil nemovitosti
Profesionálně nemovitost nafotíme
a vytvoříme profily na 8 platformách pro krátkodobé a korporátní ubytování.
Budování profilu
V prvních měsících se důkladně věnujeme budování atraktivního profilu nemovitosti pro dlouhodobý úspěch, nikoliv krátkodobé zbohatnutí.
Hotelové služby
Naším cílem je poskytovat hostům nekompromisní kvalitu během pobytu. Pečlivě se staráme o váš majetek a nabízíme  hostům hotelové služby.
Optimalizace nabídky
Na základě získaných dat neustále optimalizujeme vaši nabídku a zajišťujeme její dlouhodobou konkurenceschopnost.
Maximalizace výnosů
Kombinací pronájmů společně
s vlastním algoritmem pro správu cen maximalizujeme výnosový potenciál vaší nemovitosti.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze

Nejčastější otázky

Starají se Blahobyty o všechno?

Máme interní týmy plné odborníků pečující o každou oblast, na které závisí váš podnikatelský úspěch. Profesionální přístup je základem našich služeb a vy i hosté se tak mají vždy o koho opřít.

Jak se Blahobyty postarají o dlouhodobý zisk?

Klíčové faktory ovlivňující váš výnos jsou práce s cenou, celkové skóre recenzí a rozhodování na základě dlouhodobého investičního horizontu. Krátkodobé obohacení a dlouhodobý zisk jdou často proti sobě. V Blahobytech máme řešení a data pro rozhodnutí, která vám zajistí dlouhodobý zisk. 

Jaké se k ubytování vážou legislativní povinnosti?

Poskytování ubytovacích služeb je regulované podnikání jako každé jiné a je nutné dodržovat množství legislativních povinností - zřídit si živnostenské oprávnění, nahlásit a správně označit provozovnu, založit domovní knihu, hlásit ubytované cizince, platit místní poplatky, platit daně, vydávat hostům účetní doklady apod. V Blahobytech se za vás o vše postaráme a přípravíme pro vás podklad pro daňové přiznání, jejich řádné hrazení je již na vás.
Abychom zároveň pomohli úřadům nastavit spravedlivá a jasná pravidla pro ubytování v soukromí, založili jsme a předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí.